Close
Profesionln kosmetika FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

ŠKOLA KOSMETIČEK


Škola kosmetiček je součástí nadstavbového konceptu vzdělávání kosmetiček, které nechtějí klientkám a klientům jen ošetřovat pleť. Chtějí jim poskytovat nadstandardní služby, kvůli kterým se klienti budou s radostí a nadšením vracet a budou přivádět svoje děti, maminky, babičky či kamarády. Mentorka naší školy Marcela Baldas má více než 20 let zkušeností s kosmetikou všech nejznámějších značek a také s poskytováním superior péče klientům a klientkám. Věří, že úspěch v našem oboru kráčí ruku v ruce s kvalitním vzděláním a osobním nasazením. Z vlastní zkušenosti ví, že péče musí zahrnovat i „něco navíc“. A právě to nadstandardní pojetí ošetření pleti se u nás naučíte nebo si tuto znalost prohloubíte.

 

V naší instituci ukazujeme, že kosmetika není jen činnost pečující o tělesnou krásu. Je to srdeční záležitost, protože kosmetičce musí klienti bezmezně důvěřovat a cítit se přinejmenším komfortně. Musí odcházet s tím, že u vás pocítili váš závazek k dokonalé péči.

 

Ve specializovaných kurzech vás naučíme nejmodernější špičkové způsoby ošetření pleti, na kterých se vaše klientky a klienti stanou závislými. Jednotlivé kurzy budeme pořádat na našem referenčním pracovišti, kde se kromě ošetření pleti dozvíte podrobnosti o složení těch nejúčinnějších kosmetických prostředků, které jsou vyvinuty vědci a dermatology ve špičkových laboratořích.  

... VÍCE INFORMACÍ