Close
Profesionln kosmetika FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

PEČUJÍ O VÁS

Baldas Marcela

Lektor bioceutické péče a fyziologického přístupu v péči o pleť 

MUDr. Jana Eftimovská

Odborný konzultant lékařské divize NATINUEL

Vitoušová Jaroslava

Zdravotní sestra, specialista na hraniční stavy pleti a tělové protokoly

Moravová Renáta

Zdravotní sestra, kosmetolog, školitelka 

Grim Hana

Kosmetolog, praktická výuka aplikace bioceutik

Markéta Zacharová
Vždy dostupný servis a informace
Pečujeme o vás

KONTAKTUJTE NÁS


RECENZE UŽIVATELŮ

Natinuel funguje. Otevírá prostor pro intenzivní logickou a smysluplnou práci s kůží. Teď už i za spolupráce estetických dermatologů. Pro zákaznici to poskytuje odbornou a komplexní péči a jednoznačný profit.   Marcela Chocholoušová, Brno  

Moje zákaznice už přišly na to, že profitují z cílené Natinuel péče. Jasnou odpovědí je jejich pleť, která prospívá. Čím déle NATINUEL péče, tím více ozdravění a posílení pleti, která působí vždy mladistvě a zdravě. Za mne jako odborníka také palec nahoru za přístup celé firmy a bezproblémovou logistiku.      
Hana Bílková, Chomutov 

Mám nejvyšší nároky na školení a odborné informace. Kongresy a workshopy NATINUEL  mají nejvyšší úroveň a vypovídající hodnotu. Navíc produkty NATINUEL přinášejí optimální výsledky a udržují bezvadný stav epidemis i junkce, podle toho jak s pletí pracuji a tedy jak která klientka potřebuje. Rodinný přístup  s profesionálním přístupem a široká řada produktů, které si mohu nakombinovat podle požadavků svých klientek dělají ze značky NATINUEL pro mne lidra v oboru.  
Irina Matakbayeva, Hradec Králové 

Po letech práce jako školitelka značek s různým přístupem v péči o pleť jsem nadšena s propojení vědy a estetiky. Systematická péče NATINUEL je pro každého.  V Natinuel Institutu školíme a konzultujeme složité případy hraničních stavů pleti,  případně odkazujeme na příslušná lékařská pracoviště, ať už je to speciální laserové ošetření, nebo ošetření interní, tam kde je to nezbytné. Je to radost. Radost z práce a z nadšení těch, kterým jsme pomohli.
Šárka Kurcsová, Institut Natinuel Praha 

Milé dámy, zvu vás do světa zdraví a krásy, která má jméno Natinuel… První ošetření provádíme vždy s diagnostikou pleti a s vytvořením plánu další péče, jak doma,  tak ve studiu , aby výsledky byly co nejdříve viditelné. Pečovat o vaši pleť bude kosmeložka s více jak 20letou praxí v oboru zdravotnictví a kosmetologie. Těším se na vás!
Vacíková, Praha   

Moje zákaznice už přišly na to, že profitují z cílené Natinuel péče. Jasnou odpovědí je jejich pleť, která prospívá. Čím déle NATINUEL péče, tím více ozdravění a posílení pleti, která působí vždy mladistvě a zdravě.
Dagmar Navrátilová, Olomouc 

ZMĚNA STAVU VAŠÍ KŮŽE
Ti kdo o sebe nechají pravidelně pečovat cíleně a individuelně dle požadavku jejich pleti, zaznamenají pozitivní změnu. Úměrně investici se dá posouvat hodinka ručiček zpět a po tom my ženy toužíme.
Ilona Koča 

BIOCEUTIKA NATINUEL jsou multifunkční a tím je celý mechanismus působení mnohem intenzivnější jak u profesionální, tak u domácí péče o pleť. Vedle péče o obličej se zaměřuji na tělové protokoly, které mají skvělý efekt a za spolupráce s lékaři se nově ve spojení s biologickou liposukcí, dá docílit extrémně viditelných a pocitově výrazných výsledků.
Grim Hana, Praha 

15 let se specializuji na cílenou terapii problému aknozní pleti. S bioceutiky NATINUEL dosahuji při komplexní terapii jednoznačně nejlepších výsledků, což samozřejmě oceńují především pacienti.  Zaměření jsem rozšířila o výživové poradenství, protože strava velmi ovlivňuje. S novým lékařským produktem biologická liposukce NATINUEL umíme zajistit pacientovi i komplexní péči o kontury a modelování postavy.
Vitoušová Jaroslava, Praha 

Šárka Jansová, Praha
Inge Janiová, Bratislava 
a dalších 121 autorizovaných pracovišť v ČR a SK