Close
Profesionln kosmetika REGISTRACE FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

PROČ SPOLUPRACOVAT S NATINUEL


Máte nepříjemný pocit z dosavadní spolupráce s vaším dealerem kosmetiky? Spolupracujete se značkou pro profesionály, která nabízí dlouhou tradici a mimořádný účinek, ale v denní praxi jste zjistily, že kromě hezkého balení a propagace ošetřujete klientky stále stejnými produkty bez dlouhodobého efektu? Nebo se bojíte změny, protože jste zkrátka na kosmetiku, s níž pracujete, zvyklé?

Udělejte si čas a zkuste navštívit prostory naší ordinace a kosmetického salónu v NATINUEL INSTITUT. Čeká vás zde srdečné přijetí a popovídání nad kávou, kde vám rádi představíme naše produkty výjimečné bioceutické kvality. V případě zájmu dopřejeme vaší pleti kosmetické ošetření zdarma, abyste mohla sama posoudit přidanou hodnotu, jakou naše dermoestetická značka přináší.

S NATINUEL posunete služby svého kosmetického salonu o krok kupředu. Vaše klientky budou spokojené a sebevědomé díky zdravé a svěží pleti beze stop jakýchkoli nerovností.

S NATINUEL se stanete součástí téměř rodinného týmu, který si zakládá na poctivém přístupu k lidem a neslibuje nic, co není reálné.

Kontaktujte nás na telefonu +420-777-500-820 a domluvte si nezávazné setkání, rádi vás u nás přivítáme!

10 DŮVODŮ, PROČ S NÁMI SPOLUPRACOVAT

– úvodní seminář a všechna zaškolení ZDARMA

– konzultace možné ve vašem salónu i v prostorách NATINUEL INSTITUT

– možnost komisního prodeje produktů domácí péče

– servis a podpora i ve večerních hodinách

– možnost konzultace s estetickými dermatology

– možnost pracovat s vysoce nadstandardními multifunkčními produkty z 12 produktových řad, které v současnosti využívá 134 zařízení v oboru kosmetika v České republice a na Slovensku

– praktická balení produktů, které zjednoduší vaší práci

– finanční výhody

– bezproblémová logistika

– nadstandardně spokojené klientky se zdravou mladou pokožkou