Close
Profesionln kosmetika FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

IDEA ZNAČKY


Pokud si představíme pod pojmem kosmetika „vše, čím pečujeme z vnějšku o krásu našeho těla“, pak NATINUEL NENÍ JEN KOSMETIKA. Dermoestetická značka NATINUEL italské společnosti COMIDERMA, která byla na trh uvedena teprve v roce 2008, překonává toto zastaralé pojetí a přichází se zcela novým konceptem v péči o pleť založeným na odborném výzkumu.

PROPOJENÍ VĚDY A ESTETIKY

Na počátku stála idea vědeckého týmu Comiderma Research vytvořit skutečně funkční, synergicky pracující a navzájem kompatibilní přípravky, které by ženám zpřístupnily krásnou pleť a dokázaly ji uchovat i s přibývajícím věkem. Z několikaletého výzkumu, jenž se opírá o jména uznávaných konzultantů s dlouholetou zkušeností na poli estetické dermatologie Dr. Guido Capparé, Prof. Maurizio Ceccarelli, profesorka Laura Solovastru, Pharm. Dr. Stefan Piergallini a spoluprací s mnoha význačnými univerzitami, tak vzešlo několik produktových řad molekulárních bioceutik pro domácí i salónní péči, které se nezakládají na moderních trendech, ale striktně na vědeckém základu. Co vlastně bioceutika jsou a v čem jsou tak význačná?

BIOCEUTIKA - EVOLUCE V KOSMETICE

Molekulární bioceutika NATINUEL představují evoluci na poli neinvazivního ošetření pleti. Jedná se o produkty vysoké dermatologické aktivity, na jejichž výrobu jsou kladeny mnohem větší nároky než u běžných kosmetických produktů. Obsahují výhradně látky vysoké koncentrace v přesně definovaném množství a složení, u nichž byla vědecky prokázána účinnost. Zjednodušeně řečeno, bioceutika NATINUEL neobsahují nic, co vaše kůže nepotřebuje, přičemž svým složením pracují do hloubky až na úroveň dermis. Tím daleko efektivněji stabilizují zánětlivé projevy jako např. akné, kuperóza aj. kožní potíže a poskytují kvalitní ošetření kůže až do úplného ozdravění.

ZASTAVTE ČAS S NATINUEL

Zatímco hlavním cílem většiny kosmetických společností bývá „boj se stárnutím“, NATINUEL je značka, která se stářím bojovat nemusí. A stejně tak ženy, které svou pleť pravidelně ošetřují dermoestetickými produkty NATINUEL. Molekulární bioceutika, jež stojí za kvalitou této značky, výrazně prodlužují biologický život kožních buněk a podporují jejich aktivitu. Zároveň chrání pokožku před poškozením UV zářením a neutralizuje volné radikály, které způsobují oxidaci kožních buněk. Udržují tak biologický věk ženy na co možná nejnižší hranici s minimálním zhoršením projevů stárnutí v čase. Výsledkem je mladistvý vzhled a skutečně zdravá pěstěná pokožka. Kromě profesionálních i domácích produktů nabízí NATINUEL také lékařské přípravky vysoké kvality (III. lékařská třída), které umožňují omlazení obličeje i těla neinvazivní metodou, tedy formou bezpečné injekční aplikace produktů NATINUEL. Značka NATINUEL tak klientkám nabízí zcela ojedinělou komplexní péči pro pleť od možnosti domácího a profesionálního ošetření v kosmetických salonech až po různé druhy neinvazivních omlazujících procedur z rukou lékaře.

NATINUEL NENÍ JEN KOSMETIKA

ZASTAVTE ČAS S NATINUEL
________________