Close
Profesionln kosmetika FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

NATINUEL V DATECH

2022

10 let na trhu.

více ...
2021

Realizace výukové platformy na www.mbcare.cz

2020

Kromě pandemie nás zasáhla vlna recenzí citelně podporující kvalitu přípravků NATINUEL. Více NATINUELU, méně problémů s kůží. A to i napříč rouškám.

2019

Mezoteraupetické postupy při omlazování. Rozšíření už tak úžasné řady AKNÉ. A co víc, máme nový přípravek posilující kůži, nehty, vlasy. A zase trochu lépe.

2018

Nový unikátní peeling i pro Ty nejnáročnější. Maximální komfort a účinek. REVILIFT je unikátní ošetření po kterém se viditelně omladí pleť, uvidíte své mladší já. Účinek se stává trvalým při používání domácí péče NATINUEL.

2017

Nová řada mezoteraupetických koktejlů na depigmentaci, svalovou revitalizaci, lifting, snižování počtu tukových buněk cestou biologické liposukce. 

2016

NATINUEL získává III. TŘÍDU CERTIFIKACE PRO LÉKAŘSKÉ PŘÍPRAVKY

2014

Díky pokračujícímu výzkumu vědeckého týmu COMIDERMA RESEARCH vzniká nová řada trikoceutické medicíny pro vlasovou kůži a zdravý vlas. 

2012

NATINUEL v České a Slovenské republice!

2010

Patentovaný výzkum interaktivity vydává produkt INTERACTIVE PLUS, který obratem získává ocenění sdružení A.M.I.A.  za objev roku mezi produkty pro anti-aging. První metabolický peeling pro potřeby kosmetických salonů.

2008

NATINUEL jako první na světě přináší produkty na mytí pleti bez SLS a SLES, tedy sulfátů, které ničí hydrolipidový film a tím viditelně poškozují kvalitu a zdraví pokožky. 

2002 - 2007

Vědecký tým COMIDERMA RESEARCH, který klade důraz na nejnovější objevy a technologie, provádí výzkum zaměřený na kůži a příčiny jejího stárnutí. Výsledkem je komplexní multifunkční péče pro profesionály a první multifunkční řada pro domácí použití NATINUEL.