Close
Profesionln kosmetika FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

1. RxCARBOXY - NOVINKA


MODELUJÍCÍ A REGENERAČNÍ PÉČE
MODRÝ ZÁZRAK NATINUEL
bez mikrojehličkování, nebo s ním.

RxCarboxy je speciální ošetření pleti masážní technikou a technologiíi inovativními biodynamickými přípravky. Určený pro okamžitý vyhlazující efekt, intenzivní obnovu buněk spojenou s bioochranným antioxidačním působením a regeneraci kožní bariéry.

Navrací buňky tam, kde obnovují svou produkci cenných látek, jako kyselina hyaluronová, kolagen a elastin.

Zajišťuje během ošetření obnovu vrchních struktur kůže fyziologicky i pocitově do stavu „biologicky mladé pleti“.

Zhutňuje a zpevňuje hlubší struktury pleti.


Představte si desetitisíce jehliček/kapiček elixíru mládí, který mění stav Vaší pleti během komfortní masáže.  Komfortní alternativa k mikrojehličkování. A výzkum výrobce tohoto italského ošetření jde ještě dál a podpořili ošetření domácím přípravkem GENAGE.

Luxusní program pro domácí péči o pleť optimalizovaný na ošetření RxCarboxy

Pokročilý prémiový produkt GENAGE zafixuje čtyřtýdenní proces změny stavu Vaší pleti. Nová dimenze salonního ošetření u autorizovaných salonů Natinuel velice komfortně a okamžitě revitalizuje i spící kožní buňky, které se vrátí do procesu produktivity, kdy mohou produkovat cenné látky jako kyselinu hyaluronovou, elastin, kolagen a další. Okamžitě a viditelně rozjasňuje a eliminuje vrásky. Toto ošetření navazuje na pokročilý kosmetický microneedling, kdy ho plně nahrazuje. Je tak vhodné i pro ty nejcitlivější pleti.

Cena ošetření v salonech: od 1.500 Kč
Cena krému GENAGE 50 ml: 2.390 Kč


LETÁK RxCARBOXY