Close
Profesionln kosmetika FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

RECENZE UŽIVATELŮ

Natinuel funguje. Otevírá prostor pro intenzivní logickou a smysluplnou práci s kůží. Teď už i za spolupráce estetických dermatologů. Pro zákaznici to poskytuje odbornou a komplexní péči a jednoznačný profit.   Marcela Chocholoušová, Brno  

Moje zákaznice už přišly na to, že profitují z cílené Natinuel péče. Jasnou odpovědí je jejich pleť, která prospívá. Čím déle NATINUEL péče, tím více ozdravění a posílení pleti, která působí vždy mladistvě a zdravě. Za mne jako odborníka také palec nahoru za přístup celé firmy a bezproblémovou logistiku.      
Hana Bílková, Chomutov 

Mám nejvyšší nároky na školení a odborné informace. Kongresy a workshopy NATINUEL  mají nejvyšší úroveň a vypovídající hodnotu. Navíc produkty NATINUEL přinášejí optimální výsledky a udržují bezvadný stav epidemis i junkce, podle toho jak s pletí pracuji a tedy jak která klientka potřebuje. Rodinný přístup  s profesionálním přístupem a široká řada produktů, které si mohu nakombinovat podle požadavků svých klientek dělají ze značky NATINUEL pro mne lidra v oboru.  
Irina Matakbayeva, Hradec Králové 

Milé dámy, zvu vás do světa zdraví a krásy, která má jméno Natinuel… První ošetření provádíme vždy s diagnostikou pleti a s vytvořením plánu další péče, jak doma,  tak ve studiu , aby výsledky byly co nejdříve viditelné. Pečovat o vaši pleť bude kosmeložka s více jak 20letou praxí v oboru zdravotnictví a kosmetologie. Těším se na vás!
Vacíková, Praha   

Moje zákaznice už přišly na to, že profitují z cílené Natinuel péče. Jasnou odpovědí je jejich pleť, která prospívá. Čím déle NATINUEL péče, tím více ozdravění a posílení pleti, která působí vždy mladistvě a zdravě.
Dagmar Navrátilová, Olomouc 

ZMĚNA STAVU VAŠÍ KŮŽE
Ti kdo o sebe nechají pravidelně pečovat cíleně a individuelně dle požadavku jejich pleti, zaznamenají pozitivní změnu. Úměrně investici se dá posouvat hodinka ručiček zpět a po tom my ženy toužíme.
Ilona Koča 

BIOCEUTIKA NATINUEL jsou multifunkční a tím je celý mechanismus působení mnohem intenzivnější jak u profesionální, tak u domácí péče o pleť. Vedle péče o obličej se zaměřuji na tělové protokoly, které mají skvělý efekt a za spolupráce s lékaři se nově ve spojení s biologickou liposukcí, dá docílit extrémně viditelných a pocitově výrazných výsledků.
Grim Hana, Praha 

15 let se specializuji na cílenou terapii problému aknozní pleti. S bioceutiky NATINUEL dosahuji při komplexní terapii jednoznačně nejlepších výsledků, což samozřejmě oceńují především pacienti.  Zaměření jsem rozšířila o výživové poradenství, protože strava velmi ovlivňuje. S novým lékařským produktem biologická liposukce NATINUEL umíme zajistit pacientovi i komplexní péči o kontury a modelování postavy.
Vitoušová Jaroslava, Praha 

Šárka Jansová, Praha
Inge Janiová, Bratislava 
a dalších 121 autorizovaných pracovišť v ČR a SK