Close
Profesionln kosmetika REGISTRACE FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

KOSMETICKÁ OŠETŘENÍ

CENÍK

Kosmetická ošetření

1. UVOLŇUJÍCÍ A HYDRATAČNÍ HYDRA YOU

Doba: 90 minut
Cena: 1 080 Kč  

Svěží budete odcházet po HYDRA YOU ošetření. Základem jsou uvolňující relaxační masážní techniky i pro obličejové svaly, dochází k uvolnění nečistot, nabuzení kožního metabolismu a aplikací masky s kyselinou hyaluronovou získáte jemný, odpočatý a plný vzhled pleti.  

– Dodává pleti dostatek vody  
– Dodává pleti pevnost, jemnost, hebkost a jas  
– Hydratuje a chrání
– Uvolnění a relaxace 

2. OMLAZUJÍCÍ PÉČE UNIKÁTNÍM MANDO SYSTÉMEM

Doba: 60 minut
Cena: 1 500 Kč  


Pro tu nejcitlivější pleť mix blahodárně působících kyselinek. Sjednocená a rozjasněná. Lifting za využití poMix kyselin s vysokým léčebným účinkem. Jsou určeny pro celoroční užívání. Mají vysokou snášenlivost a zklidňují i ty nejcitlivější pleti. V oblasti nosu s rozšířenými póry snižuje produkci mazových žláz, uvolňuje maz a celkově zjemňuje tuto oblast. Velmi vhodné při projevu teleangiektázie.  

– Regenerační, revitalizační, vyrovnává pleť  
– Vyhlazuje vrásky a jemné linky  
– Zvyšuje hutnost a pevnost pleti  
– Hydratuje a vyživuje pleť
– Vyrovnává a projasňuje pleť
– Velice zklidňuje a zlepšuje vzhled žilek  
– Stahuje rozšířené póry 

3. HOMEO ROSE SENSITIVE

Doba: 60 minut
Cena: 1 150 Kč  


Ošetření i té nejcitlivější pleti. Odcházet budete se zklidněnou rozzářenou a vyživenou pletí.  

Vědecký výzkum skupiny Comiderma research stojí za řadou pro specifické ošetření, pracující v dermis, kde díky pokročilé technologii na bázi buněčné komunikace učí buňky lépe se vyrovnávat s teplotními výkyvy a zlepšuje celkově stav mikrocirkulace a řeší tak problém kuperózy a přecitlivělosti pleti. 

– Zklidňuje, vyživuje a zvyšuje odolnost kůže  
– Omezuje zarudnutí, zklidňuje podráždění  
– Hydratuje, vyživuje a chrání pleť
– Poskytuje okamžitou úlevu  
– Chrání a zklidňuje
– Pro křehkou a citlivou pleť
– Pokožka je po ošetření odolnější a méně citlivá

4. HARMONIZUJÍCÍ OŠETŘENÍ HYDRA INTENSITY BALANCE

Doba: 90 minut
Cena: 1 230 Kč 


Čistí, obnovuje rovnováhu, bojuje proti nedokonalostem pleti. Toto specifické ošetření je určeno pro hrubší, mastnější pleť. Sjednocuje, stahuje póry. Intenivně zhydratovaná a s jemnou svěží pletí budete odpočinutá odcházet z haromonizujícího ošetření pleti. 

– Zjemňuje a zmírňuje hrubost kůže
– Má protizánětlivý účinek  
– Hydratuje a chrání  
– Pomáhá normalizovat produkci mazu

5. OKYSLIČUJÍCÍ A PROČIŠŤUJÍCÍ PÉČE AKNÉ STOP

Doba: 60 minut
Cena: 980 Kč  


Přispívá ke stimulaci kožního dýchání a buněčné aktivity epidermu, má silně hojivý a regenerační účinek. Terapie se aplikuje u těžkého postižení pleti při závažných formách akné, nebo ekzematické pleti bez jasu a energie. Terapie není na bázi kyslíku, jak je často mylně uváděno při okysličování pleti, ale specifickou směsí ozonoidů a kyselin nedráždící kůži a dalších specifických produktů. Dochází k pozvednutí prahu tolerance, pleť se stává méně reaktivní na bolest.

– Neurokosmetika pro velmi citlivou pleť
– Účinné ošetření proti stresu  
– Pomáhá utišit a zklidnit podráždění a zarudnutí  
– Navrací pleti zářivost a vitalitu
– Anti-stresové ošetření 


6. MANDOBIONCICKÁ ROZJASŇUJÍCÍ PÉČE

Doba: 60 minut
Cena: 1 280 Kč 


Pro krásné opalení, pro zdravou kůži a získání vitamínu D při slunění bez poškození struktur kůže. Velmi vyvážený mix kyselin a další látky ve velmi unikátním a specifickém roztoku jsou určeny k celoročnímu používání, k aplikaci před sluněním i po slunění. Řada Mandobionico je vyrovnávajícím a nabuzujícím ošetřením, které má pevné místo oblíbenosti u klientů pro okamžitě viditelný efekt z hlediska vypnutí, krásné barvy a svěžesti. Ošetření je vhodné i jako terapie před dovolenou, nebo návštěvou solária z cílem co nejlépe a nejzdravěji se opálit, nebo naopak pro prodloužení efektu opálení. Radost z tohoto ošetření budou mít i Ti, kteří se mají účastnit společenské akce, ať už oslava, ples, nebo večírek a nejsou v kondici.

– Rozjasňuje, sjednocuje a prosvětluje pleť  
– Pomáhá redukovat pigmentové skvrny
– Hydratuje a vyživuje epidermis
– Regeneruje, odstraňuje suchost pleti  
– Je základem pro rychlé a kvalitní opálení

7. NATINUEL ANTIPIGMENT

Doba: xx minut
Cena: 1 565 Kč  


K odstranění pigmentových skvrn se nejčastěji využívá chemický peeling. Ošetření se běžně provádí v obličeji, dekoltu nebo na hřbetech rukou. S pigmentovými skvrnami se svěřte do rukou odborníka Natinuel. Ošetření se provádí pouze během zimního období a slouží také jako prevence proti vzniku pigmentací. 

–  Ošetření je komplexní, redukuje hyperpigmentace a pracuje na obnově správné funkce kožních buněk, které stojí za vnikem pigmentových skrn
– Dodává pleti pevnost, jemnost, hebkost a jas  

8. CELL BIO SYNERGY

Doba: xx minut
Cena: 2 230 Kč  


Po ošetření  touto terapií budete vypadat, jako po osvěžujícím dlouhém spánku.  AMINOKYSELINY jsou důležitými prvky v omlazujících procesech pleti. Novinka 2020 je unikátní využití kyselinek a aminokyselin v aktivní formě, které se aplikují na pleť masáží. Dochází k obnově kolagenových, elastinových vláken, které nám pomáhají udržovat pleť napnutou.

– Působí na mitochondrie
– Dodává energii buňkám
– Pomáhá udržet pevné kontury obličeje

9. LIFTINGOVÉ OŠETŘENÍ LIFT YOU

Doba: 90 minut
Cena: 1 750 Kč 

Pozvedá, relaxační účinek, proti vráskám, liftingová masáž a nejnovější kombinace peptidů a dalších účinných látek jako zaručují silný estetický efekt vypnutí kůže. 

– Viditelně zlepšuje tonus
– Vyhlazuje vrásky a jemné linky  
– Zpevňuje a remodeluje obrys obličeje

10. REVILIFT

Doba: xx minut
Cena: 3 350 Kč  


Okamžitě vypnuté jemné vrásky, sjednocená omlazená pleť. Lifting pro Natinuel náročné pleti a vyjimečné příležitosti. Revinol je nejnovější peeling pleti bez neutralizace a pálení i pro tu nejcitlivější pleť, s okamžitým efektem omlazení s koncentrací retinolu 6%, vysokého podílu vitamínu C a dalších nových látek pro okamžitý efekt vypnutí. Ošetření je pro ty nejnáročnější klientky a jedno balení obsahuje 3 aplikace po 20 dnech. Nejrychlejší omlazující kúra s nejsilnější koncentrací Retinolu a vitamínu C na trhu.

11. MATRIX

Doba: xx minut
Cena: 1 950 Kč  


Ošetření pro aktivaci hlubších vrstev kůže. Silně antioxidačně působící ošetření. Přípravné ošetření pro pokročilé mezoteraupetické obnovující prvky odborné kosmetologie Natinuel. Svěřte se do rukou odborníka.       Doporučuje se každé ženě ve věku, kdy je třeba podpořit pleť preventivně anebo přípravou pro intenzivní anti-agingové procesy. 

12. NATINUEL TIME STOP

Doba: 60 minut
Cena: 1 680 Kč / 1 ošetření

Intenzivní omlazení zevnitř, celkové zlepšení orgánu kůže ve třech vrstvách, tedy skutečný strukturální anti-aging. Vhodné pro ženy od 45. roku, které bojují nejen s vráskami, ale především se ztrátou podkoží, celkovým ochabování a efektem tzv. papírové pleti. Po ošetření získává pleť zhutnění, kompaktnost, opět pružnost, vrásky jsou méně výrazné a pleť je celkově rozjasněná a mladě vypadající. Obnovuje škody způsobené UV zářením, působí pozitivně proti vytváření pigmentových skvrn. Exklusivní řada produktů využívající bioceutickou kvalitu a růstový faktor P63, látku s vědecky ověřenou účinností.  

– Cyklosystém péče s faktorem růstu
– Biologické omlazení pleti

13. CELL COLAGEN ACTIVE

– kolagenové ošetření pleti pro uchování mládí buněk
Doba: xx minut
Cena: 1 880 Kč


Specifické ošetření nejnovějším postupem za použití kyseliny hyaluronové, při které dochází k navýšení vlastní produkce kolagenu III. a kyseliny hyaluronové. Ošetření je obzvláště vhodné pro pleť 38-45 let, kdy dochází z mnoha důvodů k ochabnutí podkoží a produkce cenných látek, které ovlivňují elasticitu, hutnost a pružnost kůže. Dochází také zvýšeně ke ztrátě kolagenu III, jehož udržení je zásadní pro zpomalení celého procesu stárnutí kůže.  Prevence a boj proti prvním vráskách Kolagenové vyhlazující ošetření využívající výzkum 2016 – Comiderma research (nová forma kyseliny hyaluronové).  

– Okamžitý vyhlazující účinek  
– Vyhlazuje jemné linky a vrásky
– Pleť regeneruje, revitalizuje, hydratuje a vyživuje  
– Sjednocení barevnosti pleti a jejího tonusu  
– Ozdravění pleti  
– Navracení pleti do původního stavu  
– Cyklosystém péče s faktorem růstu
– Biologické omlazení pleti   

14. SKIN RESTART MEZOTERAPY

Doba: xx minut
Cena: 2 880 Kč  

15. LOOK BOTOLIFT

Doba: 90 minut
Cena: 1 830 Kč  


Zhydratované okolí očního okolí, včetně víčka, vypnutí a v kombinaci s domácí péčí LOOK trvalý efekt terapie.  Omlazuje a zpomaluje stárnutí pleti, využívá se koncentrovaných sér na specifické oblasti obličeje, peptidy pro tonus pleti na ovál obličeje, výplňová séra a oblasti rtů, nosorytních vrásek, mračilky, očního okolí, botoliftová séra na oblast očního okolí, vysoce koncentrované anti-aging sérum pro výživu, kyselina hyaluronová pro estetické vyplnění obličeje.

– Navrací pleti pevnost a pružnost
– Vyživuje a hydratuje pleť  
– Omezuje jemné i hlubší vrásky
– Zvyšuje zářivost pleti 

16. LOOK MEZOTERAPY

Doba: xx minut
Cena: 2 470 Kč  

17. PEEL YOU NATINUEL

Doba: 120 minut
Cena: 1 720 Kč  


Silně omlazující terapie pro hrubou pleť nebo pleť se známkami pokročilého biologického stárnutí. Omlazující ošetření napravující škody způsobené volnými radikály, pobytem na slunci a znečištěním životního prostředí. Jedná se o takzvaný akcelerační kombinovaný peeling pleti, kdy se cíleně sjednocuje, vyhlazuje, regeneruje a omlazuje každá makro i mikro zóna obličeje za použití specifických produktů pro různé problémy, jako je ztráta pružnosti, silná ztráta kolagenu III, pokročilá glykace, pigmentové skvrny, nedostatečná exfoliace, zbytnění kůže se zánětem a další, během procedury se pleť nabudí a stimuluje k urychlené regeneraci, v závěru terapie se kůže normalizuje a dostává do klidového stavu. Tato kúra je dle doporučení diagnostikujícího terapeuta a obnáší přípravu pleti aplikací produktů doma před samotným zákrokem i po něm. Výhodou je maximální šetrnost orgánu kůže a jejích fyziologických vlastností při maximálně intenzivním zákroku. Plánovaný zákrok Vás neomezuje v běžném životě.   

– Výjimečné vyplnění a vyhlazení pleti
– Zabraňuje ztrátě tonusu pleti
– Zajišťuje pleti pevnost a kompaktnost
– Redukuje následky stresu  
– Biologické omlazení pleti
– Ozdravuje pleť

18. BODY NATINUEL SPECIALISTA

Doba: xx minut
Cena: xxx Kč 


Čistí, obnovuje rovnováhu, bojuje proti nedokonalostem pleti. Tato specifická léčba je pro obličej a krk pro suchou, citlivou pleť se ztrátou vitality, která vyžaduje intenzivní hydrataci a regeneraci. Má protizánětlivý účinek. Pomáhá normalizovat produkci mazu

– Zjemňuje a zmírňuje hrubost kůže
– Má protizánětlivý účinek  
– Hydratuje a chrání  
– Dodává pleti pevnost, jemnost, hebkost a jas