Close
Profesionln kosmetika FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

ŽÁDNÉ TRENDY, JEN DLOUHODOBÁ PRÁCE S KŮŽÍ DÁVÁ SMYSL

ČLÁNEK KE STAŽENÍ

MARCELA BALDAS SE UŽ 20 LET VĚNUJE ODBORNÉ KOSMETOLOGII, PŘIČEMŽ OD ROKU 2011 PŮSOBÍ JAKO AMBASADORKA NATINUEL KOMPLEXNÍHO PŘÍSTUPU K PLETI A OD ROKU 2015 JE JEHO HLAVNÍ LEKTORKOU.

Jako svého partnera jste si vybrala kosmetiku Natinuel. V čem je její koncept unikátní?
Výroba kosmetiky tak, jak ji známe dnes, je velmi mladým odvětvím. Důležitý je ale výzkum a ten by měl být spojen s konkrétní osobou. Většina kosmetiky se vyrábí podle trendů nebo jde o napodobování úspěšného konceptu. V dnešní době internetu se opisuje snadněji než předtím. Efekt u běžné kosmetiky je pouze pocitový a dočasný. Natinuel jsou funkční produkty, za jejichž realizací stojí skuteční lidé a odborníci na kůži. Natinuel vzešel z reálného výzkumu Guida Capparého, což je nejenom lékař dermatolog, ale také biochemik. Právě jeho vzdělání a vědecká činnost ve výsledku odlišují Natinuel od jiných značek. Natinuel se stal konceptem pro odbornou kosmetologii. Je to ucelená péče nabízející řešení pro různé nedostatky pleti. Po vstupní diagnostice se tak velice cíleně pracuje s kůží. Při lektorské činnosti mám zpětnou vazbu od kosmetiček, které mají v bioceutické péči své klientky již šestým rokem. Profesně se neustále vzděláváme a rosteme a to dává naší práci smysl. Žádné trendy, ale práce s kůží a dlouhotrvající efekty.

Každá žena má jedinečnou pleť, každá má své klady a zápory. Dokážete najít pro každou pleť řešení?
Ano. I když ne pro každý problém pleti je řešením kosmetika Natinuel. Kosmetický produkt v kvalitě Natinuel umí mnoho, především v cíleném působení na různé problémy pleti během jednoho ošetření, ale například řešení problému s nadbytkem kůže je třeba hledat u plastického chirurga, nebo se s ním smířit, tady má kosmetika jasná omezení. Spolupracujeme s odborníky estetické medicíny, a pokud nejsme schopni naplnit očekávání, poradíme, kam se obrátit. Poradenství je důležitá součást odborné kosmetologie Natinuel.

Dnes se dá řešit téměř vše. Co je ale asi největším oříškem?
Vitiligo, ztráta pigmentace, bílé skvrny, opak pigmentové tmavé skvrny, kde buňky vytvářejí nadmíru hnědého pigmentu. Tady můžeme nabídnout osvědčené postupy, u vitiliga odkazujeme na specializovaná lékařská pracoviště.

A jakým problémům by se naopak dalo velmi jednoduše předcházet?
Každý máme genetickou výbavu, která předurčuje i způsob stárnutí kůže, jehož nástup se dá oddálit, řešit individuálním programem, pomoci můžete zdravým životním stylem. Zapovězeno je kouření, kvalitní spánek je ten nejlepší booster pro pleť a potom je důležité brát ohled na kůži při pobytu na slunci nebo na horách. Ale především nesmíte zanedbat večerní čištění pleti, a to jemným mycím prostředkem.

Zima dává pleti pořádně zabrat. Jak se o ni v tomto období správně starat?
Přikrýt ji, ale nezadusit. Volit hydratační hutnější krémy. Pro přecitlivělou pleť zvolit krém obsahující látky, které pomáhají pleti zvládat přechody z pobytu venku a pobytu ve vytopené místnosti.

Více na www.natinuel.cz.