Close
Profesionln kosmetika FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

VÍCE NEŽ JEN SLUNEČNÍ PÉČE

Rádi vystavujete v létě tělo slunečním paprskům? Krásně opálené tělo je pěkné na pohled a pokožka rázem působí celkově zdravěji. Je však nutné nezapomínat také na ochranu obličeje a těla před nebezpečným UV zářením.

Produkty solární péče od značky Natinuel chrání nejen před škodlivostí, ale také maximalizují blahodárné účinky slunečního záření. Kvalitní a specifické sluneční filtry plní svou funkci a dále ji rozšiřují. Multifunkční přípravek Protector SPF50+ od Natinuel pleť nejen ochrání před škodlivým zářením, ale také posiluje kožní bariéru a má výrazný antioxidační účinek. Navíc předchází vytváření nepříjemných pigmentových skvrn. Pro sjednocení barvy pleti a přetrvávající opálení si do kabelky či cestovního kufru přibalte navíc Cromo Plus SPF20 či Cromage.

PROTECTOR SPF 50+
Kvalitní krém s jemnou a lehkou strukturou je schopný zajistit vysokou stínící ochranu proti paprskům UVA a UVB. Zároveň je silnou biologickou ochranou buněčných struktur. Doporučuje se používat po celý rok. Tento přípravek je určen pro všechny typy pleti, a to i ty nejcitlivější. Díky obsahu bambuckého másla a dalších důležitých složek bude pokožka po jeho aplikaci vláčná, zklidněná a rovnoměrně zbarvena. Protector SPF 50+ navíc velice pomáhá přecitlivělé pleti vyrovnávat teplotní výkyvy. Je tedy ideální volbou pro lidi, které trápí kuperóza. Naneste na důkladně očištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu spolu s jemnou masáží před a po slunění.

Přehled hlavních důležitých látek: PARSOL MCX, TINOSORB M, UNIPURE WHITE, APEROXID COMPLEX, BAMBUCKÉ MÁSLO
Objem: 50 ml
Cena: 1 010 Kč včetně DPH

EXTRA TIPY NATINUEL
Pokud chcete své pokožce dopřát opravdu kvalitní péči, pak si přibalte na letní dovolenou CROMO PLUS SPF 20 od Natinuel. Toto účinné mléko s jemnou a lehkou strukturou zajistí, aby vaše pokožka byla rovnoměrně a dlouhodobě opálená, přípravek zároveň působí proti kožnímu stárnutí pleti způsobenému UV zářením a chrání buněčnou DNA proti škodám vyvolaným tímto zářením. Navíc je vhodný pro ty, kteří mají sklony k tvorbě kožních erytémů neboli rudých skvrn. Naneste rovnoměrně na obličej a tělo ráno, nebo při pobytu na slunci. Jemně krém vmasírujte. V případě celodenního opalování na slunci je vhodné opakovat každé 2 hodiny.

Cena: 1 480 Kč včetně DPH
Objem: 100 ml

CROMAGE
Tento vysoce kvalitní krém na obličej, krk a dekolt poskytuje kromě zvýšené SPF ochrany kompletní péči, navíc sjednocuje a podporuje kvalitní a dlouhopřetrvávající opálení. Tento produkt se velice osvědčil u pleti se sklony k akné, nebo tvorbě pupínků a drobných nečistot. Díky svému složení působí proti kožnímu stárnutí způsobenému UV zářením. Aplikujte krém na obličej, krk a dekolt každé ráno, nebo v případě delšího pobytu na slunci či v soláriu se doporučuje produkt opakovaně nanášet každé 2 hodiny.

Cena: 970 Kč včetně DPH
Objem: 50 ml

Tyto produkty jsou k zakoupení u autorizovaných partnerů značky Natinuel (www.natinuel.cz)

 

O značce Natinuel
Natinuel jsou bioceutika při jejichž realizaci stáli profesionálové specializovaní na různé oblasti estetické medicíny,  dermatologie, farmacie a kosmetologie. Bioceutika jsou výrobky, jejichž síla,  potenciál a jedinečnost je odlišují od jiných estetických výrobků. Výroba produktů Natinuel a jejich reálná hodnota je podložena skutečným vědeckým výzkumem  a v konfrontaci jak s laiky, tak s lékaři svou účinností a kvalitou nezvratná. Bioceutický produkt je výrobek nové generace vysoké dermatologické aktivity. Používají se pouze látky, u kterých je prokázána vědecká účinnost a jejichž biochemický mechanismus působí na různé typy kožních buněk. Bioceutika jsou schopny selektivně působit na různé strukturální změny v celém orgánu kůže a v podkoží. Žena, která si chce zachovat svoji krásu bez zásahu skalpelu, předejít a zpomalit stárnutí, využívá přínosu nové rychlé a trvalé  krásy Natinuel. Více informací naleznete na www.natinuel.cz