Close
Profesionln kosmetika FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

PŘIROZENÁ, TRVALÁ KRÁSA

Proč svěřit krásu naší pleti bioceutikům? Povídali jsme si s Dr. Marcelou Baldas, MBA, ambasadorkou luxusní italské značky Natinuel.

Proč jste vsadila právě na bioceutika Natinuel?
Natinuel je odpovědí na požadavky dnešní moderní ženy. Řeší problémy, omlazuje a udržuje pleť. Není to žádný kompromis, jasně pomáhá. Natinuel jsou vědecká fakta, hypoalergenní produkty s ověřenou přirozenou účinností na pleť za přijatelnou cenu. V oblasti interaktivního anti-agingu není podobná značka na trhu. Dejte jí prostor a pochopíte rozdíl.

Co pro vás znamená přijatelná cena?
Nelze očekávat, že levný krém v hezké krabičce s módním heslem bude opravdu funkční. I to stojí peníze, ale daleko více stojí samozřejmě výzkum a vytvoření vysoce kvalitního a funkčního produktu. Obličej je naše vizitka a nejvíce vnějším vlivům vystavená část těla. Při pořizování produktu, který na něj aplikujeme, je proto na místě obezřetnost. Na trhu je málo produktů, které pomáhají, ale bohužel mnoho těch, které škodí.

Jsou bioceutika vhodná pro každého?
Užívat bioceutika doporučuji každému. Z důvodů prevence, změny stavu pleti, omlazení, zpomalení procesů stárnutí. Školíme odborníky na estetickou dermatologii a anti-aging. Ti znají fakta o kůži a rozšiřují povědomí o rozdílu mezi kosmetikou a bioceutiky. Uvádí s námi na pravou míru iluze, jako je třeba možnost omlazení kmenovou buňkou rostlinného původu. To nelze. Na naše kmenové buňky, které jsou živočišného původu, totiž nemá žádný účinek.

Pokud budu produkty Natinuel doma používat, bude má pleť trvale krásná?
Přirozeně trvale krásná. To je nejvýstižnější. Přirozenými interaktivními pochody v kůži se vám stabilizuje pleť, přestane být přecitlivělá, stane se odolnější a aktivními omlazujícími terapiemi získá mladší vzhled. Vhodný domácí produkt na pleť a její čištění vám poskytne hlubokou, komplexní ochranu a udrží efekt profesionálních bioceutik. Hraniční stavy pleti jako akné nebo kuperóza odbornou terapii přímo vyžadují.

Mohu si vaše produkty pořídit v běžném obchodě?
Ne. Vaše pleť potřebuje konkrétní péči pro váš typ kůže a její momentální stav. Diagnostiku, analýzu pleti, výběr vhodné terapie a produktů ovládá odborník na kůži a její problematiku na certifikovaném pracovišti Natinuel. Jste výjimečná osobnost a stejně jedinečná je i vaše pleť. Věnujte jí náležitou péči. Více informací o bioceutikách najdete na www.natinuel.cz a na facebooku Natinuel Česká republika.