Close
Profesionln kosmetika FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

K VYSNĚNÉMU CÍLI

ČLÁNEK KE STAŽENÍ

Ze salonu, kde pracují odborníci s bioceutiky Natinuel, odcházejí klientky nejen krásně zrelaxované, ale hlavně o pár let mladší. Vděčí za to zkušenostem Marcely Baldas a italské kosmetické značce Natinuel.

Když Marcela Baldas začne mluvit o „své“ kosmetice, čiší z ní nadšení, při poutavém povídání se snadno zapomene na čas. Jedno je jisté. Věnovat se oboru, který ji od dětství lákal, je nejenom práce, ale i učení na celý život. Jejího kosmetického ošetření si už v dnešní době užije málokdo, působí hlavně jako lektorka bioceutické péče a fyziologického přístupu v péči o pleť.

PRACOVAT NA 200 %
„To je hlavní předpoklad, aby člověk vytrval a uspěl,“ tvrdí paní Baldas. A rozpovídá se o své kariéře. První odborná studia absolvovala v Čechách, následovalo deset let stáží, práce a studia v cizině. Po návratu díky zahraničním kontaktům přijímala nabídky výrobců technologií pro přístrojová ošetření. Během seminářů s kosmetičkami vnímala jako jejich velkou potřebu nejenom touhu po informacích, ale také po specifických produktech, které jejich práci posunou dál a na trhu chyběly. Ano, zkušené kolegyně byly tím impulzem, který ji popostrčil dál. I přestože k plnému pracovnímu úvazku lektorování patří přesčasy pro přípravy seminářů, dodnes se snaží být nápomocná každé spolupracující kosmetičce.

VZDĚLÁVAT SE JE NUTNOST
I proto paní Baldas vyvinula vlastní koncept školení: „Základní systém vzdělávání značky Natinuel definuje zacílení na problémy, které kosmetolog u sebe v zařízení řeší. Kosmetičky pečují o klientky často odpoledne i po večerech, k tomu si uzmout čas a jet na školení a studovat ve volném čase, to je pro progres nutné, nicméně náročné. Znám to sama, jezdím na zahraniční cesty za studiema bych mohla dál předávat znalosti, které jsem získala.“

Natinuel je velice komplexní značka určená profesionálům v oboru. Díky neustále probíhajícímu výzkumu jsou v portfoliu nadčasové řady, nejenom na kosmetologii, ale také trichologické produkty (vlasy a vlasová pokožka), přípravky pro estetickou dermatologii, doplňky stravy. „Spojili jsme se s mnoha zajímavými partnery, se kterými stavíme odborné semináře, nejenom související s produkty a biochemií kůže, ale týkající se také legislativních věcí, ekonomiky a internetového marketingu,“ dodává odbornice.

ZE SRDEČNÍ ZÁLEŽITOSTI
ŽIVOTNÍ OBOR
„Jsem šťastná, že dělám práci, kterou mám nesmírně ráda a která stojí na pevných základech, a tou je charakteristika značky, odzkoušených postupů, kdy se cíleně pracuje se složitým orgánem, kterým je kůže, unikátně se používají a kombinují účinné látky. Dosahuje se tak reálných, ale především dlouhodobých žádaných změn,“ vysvětluje paní Baldas.

DŮVĚŘUJ, ALE PROVĚŘUJ
„Pokud bych mohla dát radu začínajícím kosmetičkám, tak ať se neztratí v internetovém prostoru. Někdy se člověk nadchne pro psané slovo, skvělý design nebo lidský příběh a zapomene, že důležitý je reálný svět. Tady má zkušená kosmetička výhodu, má srovnání, ale neměla by se obejít bez toho, že si objedná prezentaci značky nebo se dojede podívat do firmy. Obojí napoví. Tam, kde umí nejenom prezentovat, najdete i produkty pro moderní odbornou kosmetologii, které vás nechají dostatečně odzkoušet. Také vás spojí s kolegyní, která pracuje se značkou déle a není to obchodní zástupce, to je třeba si také ověřit. Nevěřte ani mně, ale odzkoušejte si na vlastní kůži Natinuel,“ uzavírá s úsměvem Marcela Baldas.

TIP MARCELY BALDAS
Cleanser 5 značky Natinuel je zásadní produkt v péči o pleť.
Nabízí 3 v 1:
– hloubkově čistí bez zásahu do hydrolipidového
– filmu, nahrazuje tonikum
– posiluje kožní bariéru.