Close
Profesionln kosmetika FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

JAKÝ BYL GALA DEN NATINUEL?

ČLÁNEK KE STAŽENÍ

Italská značka, která poskytuje péči o pleť výhradně z rukou kosmetiček unikátní přípravky – evolučními bioceutiky, což je nový koncept kosmetiky, zorganizovala v říjnu celodenní setkání odborníků a hostů, které se podle ohlasů velice vydařilo.

Po zdařilé, dynamické konferenci, kde se všichni navnadili na další ročník kongresu s italským vědcem a lékařem panem dr. Guido Capparem, následoval bohatý program. Vše bylo provázeno mluveným slovem a rozhovory s váženými hosty. Během přestávek, kdy nebyla nouze o lahodné jídlo a pití si všichni vyměňovali názory a zkušenosti.

Nezapomenutelná byla Adéla Gondíková. Nadšeně hovořil o progresu pleti v přípravách na světovou soutěž o nejkrásnějšího muže planety její vítěz Dominik Chabr. I další V.I.P. našich kosmetiček nešetřila chválou. Během dne se předala spousta informací, radosti a ocenění. O smyslu naší práce kosmetologů pohovořila a podporu nám vyjádřila paní Dagmar Havlová.

Gala den Natinuel byl tečkou za dekádou vývoje značky na českém a slovenském trhu, oslavou jejího přínosu a stability a motivací do let dalších.
Více z akce na www.natinuel.cz.
instagram: @natinuel.czsk
youtube: natinuel.cz

 

ZVEME VÁS NA ZAJÍMAVOU AKCI
Kongres Natinuel

Proběhne: 30. března 2023.
Hlavním přednášejícím bude vědec a lékař dr.Guido Capparé.
Téma: Nové postupy umožňující návrat pleti = biologické omlazení.
Evoluční výživa pleti a komplexní udržení potenciálu pleti.
Představíme novinku roku.
Workshop povede Marcela Baldas a Iveta Škodová
Více informací: info@natinuel.cz www.natinuel.cz