Close
Profesionln kosmetika FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

JAK VYBRAT KRÉM NA CELULITIDU?

ČLÁNEK KE STAŽENÍ

Zapomeňte na břečťan, skořici a kofein. Ultimativní ošetření, které má přinést efekt v podobě okamžitého zlepšení jak estetického, tak funkčního, musí kombinovat správně a ve správných dávkách klíčové látky, o kterých jste možná ještě neslyšeli.

Vítejte ve světě systémové péče o tělo Natinuel.
Novinka 2021!
Mezi faktory způsobující celulitidu patří mimo jiné hormonální změny, nedostatek pohybu a špatná strava. Celulitidy se zbavíte jedině komplexním přístupem. Salony s novou řadou BODY TERAPIE NATINUEL zařídí okamžitý zázrak, ale pro dlouhotrvající efekt budete muset také udělat něco Vy. Zahrňte do svého jídelníčku více ovocea zeleniny, omezte cukry, hlídejte si pitný režima alespoň 2 x týdně dopřejte tělu aktivní pohyb.

RYCHLÉ ULTIMATIVNÍ ŘEŠENÍ
Jak funguje krém systém BODY NATINUEL na celulitidu?

1. KROK: JE TO ALCHYMIE
Jako první provede kosmetolog nebo masér účinnou masáž speciálním mixem aktivovaných látek. Jedná se o nejmodernější technologii použitou v multiterapii pro okamžité vyhlazení, sjednocení a posílení bariéry kůže. Speciální mikrogranule uvolňují postupně aktivací šetrný peeling z drcených skořápek vlašských ořechů a jader oliv, speciální kombinace kyselinek, které pomáhají udržovat zdravou strukturu kůže, a následně pečující oleje pro jejich antioxidační a hydratační působení. Používají se cenné esence z arganu, mandlí, meruňky a révy vinné. Vitamin C a E jsou základními stabilními prvky tohoto významného produktu v rukách kosmetiček. A jaké další látky spolupůsobí, abyste opravdu pocítili rozdíl? Lipoová kyselina navázaná na Vitamin C a E, Kyselina glycyrrhetinová se silnou protizánětlivou aktivitou, fytová, mléčná, glykolová, mandlová. Jsme u prvního kroku a komfortní příjemné masáže, už poté se budete cítit jako znovuzrozená a kůži budete mít jako miminko.

2. KROK: DRENÁŽNÍ A ODVODŇUJÍCÍ
Lymfatická masáž se silným drenážním účinkem je příjemná a komfortní a okamžitě ulevuje unaveným končetinám. Velice specifický produkt využívá mnohonásobného působení a reminalizačních účinků na tkáně. Novinka lipodren kombinuje unikátně to nejlepší z přírody. Osmotické soli navracejí rovnováhu a doplněné o PROANTHOCYANIDINY posilují kapiláry a využívají se také u alergií. V kombinaci s mangovým máslem a kokosovým olejem zažijete spa proceduru útočící na všechny smysly. Stabilizující Vitaminy C a E jsou standardem péče Natinuel.

3. KROK: JDEME NA TUKY!
Ve speciální emulzi působící na příčinu dolíčků, které nás trápí, najdete kromě známého kofeinu a karnitinu také fosfatidylcholin s pepřovcem brazilským a extraktem z mořské řasy phyllacantah fibrosa. Tato účinná trojkombinace je obohacena o látku AESCIN, která je velice účinná proti otokům.
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE OVŠEM ORGANICKÁ SLOŽKA JODU, který jako jediný umí být modifikován membránovými receptory, to rozhoduje o schopnosti takto kvalitní procedury nastartovat složité procesy vedoucí k eliminaci pomerančové kůže.