Close
Profesionln kosmetika FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

PROČ POUŽÍVAT NATINUEL


Jste unavená z množství kosmetiky, kterou jste za život vyzkoušela? Máte pocit, že produkty, které používáte, pomáhají jen mírně s efektem „přes noc“ anebo vůbec? Řešíte před zrcadlem stále stejnou otázku dokola, proč vaše pleť stárne, trpí na akné či jiné kožní problémy a nevypadá ani trochu zdravě?

Dermoestetická značka NATINUEL si zakládá na své dobré pověsti. Díky úzké spolupráci s vědci, lékaři a specialisty na výživu nabízíme ucelený koncept dostupný v salonech českých kosmetiček, kde rozumí pleti a  pomáhají komplexní péčí k redukci estetických nedostatků a uchovávají tak mládí Vaší pleti. Mladistvá a svěží odcházíte  z kosmetického ošetření Natinuel a používáním domácí péče pomáháte s tím, že další ošetření může jít více do hloubky a k příčině nedostatků, jaké chcete řešit. 

NATINUEL se neomezuje pouze na péči o obličej, ale nabízí rovněž kvalitní přípravky v péči o vlasy a tělo. Je také inovativní ve všech oblastech týkajících se omlazení a estetického zkvalitnění vašeho vzhledu. Poslední z výrazných novinek je neinvazivní biologická liposukce, která se dá využít na všech problémových částech těla, ale například i v oblasti očí. Přečtěte si o FAT NORMALIZE, první redukci tuku, srovnatelnou s chirurgickou liposukcí, bez vedlejších negativních účinků.

10 DŮVODŮ, PROČ POUŽÍVAT NATINUEL

– neobsahuje SLS-SLES (sodium laureath sulfate), nepoškozuje tak hydrolipidový film pokožky
– pro domácí péči o pleť stačí pouhé dva produkty

– dokáže zcela vyléčit akné, kuperózu aj. kožní onemocnění

– pomáhá v relativně krátkém období

– lze vybírat z osmnácti multifunkčních produktů pro domácí každodenní péči

– domácí péči doplňuje kvalitní salónní péče v kosmetických salónech po celé ČR

– vstupní odborná diagnostika pleti v INSTITUT NATINUEL ZDARMA (na objednávku)

– součástí prvního kosmetického ošetření vzorky domácí péče zdarma

– možnost neinvazivního ošetření a omlazujících procedur lékařem (odkaz na typy lékařských ošetření)

– první biologická liposukce (na objednávku)