Close
Profesionln kosmetika REGISTRACE FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

PŘÍPRAVKY


Včasná prevence je série minimalistických výkonů,  prodlužující mládí buněk, oddalující stárnutí a optimalizující Vaše budoucí investice. Comiderma research je skupina odborníků, kteří si dali za cíl využít nových postupů v estetické dermatologii, které cílí na individuální sestavení programu pro pacienty, kteří oceňují viditelný, ale především přirozený vzhled. 


Každý má  osobnost a pevně danou proporcionálnost obličeje. Obzvláště plastická chirurgie dává možnosti, které nám v posledních desetiletích umožňují zbavit se neestetického vzhledu, nedokonalosti, ať už poděděné, nebo poúrazové. V oblasti estetické dermatologie díky neuvěřitelnému vývoji a výzkumu používaných látek a jejich působení je i na trhu, který zažívá největší boom pár zásadních produktů, které mění estetickou dermatologii.

SKIN NORMALIZE
SKIN RESTRUCTURE
SKIN MUSCLE
SKIN BODY RESTRUCTURE
MUSCLE NORMALIZE BODY
SKIN PEN

NOVÁ GENERACE VÝPLNÍ

PŘIROZENÝ ESTETICKÝ ÚČINEK

SPOLEHLIVÁ A TRVALÁ VÝPLŇ

 

 

Hyaluronát sodný, používaný v Alium h24 a Alium h28, je surovina získaná bakteriální fermentací (biotechnologická metoda), využívající Streptococcus Equi. Jedná se o přirozeně se vyskytující kmen bakterií, nikoliv o geneticky modifikovaný organismus. Tento kmen bakterií zajišťuje nejvyšší čistotu a bezpečnost, protože nevytváří streptokinázu, hyaluronidázu, erytrogenní toxiny, hemolyzin, endotoxin ani jiné toxiny nebo imunogenní kontaminující látky.

Absence hyaluronidázy  představuje potenciál určitého řetězce k produkci kyseliny hyaluronové s vysokou molekulovou hmotností.

Výrobek se vstřebává 9 – 12 měsíců po injekční aplikaci. 

Alium h24

– obvyklá koncentrace kyseliny hyaluronové, vysoká flexibilita
– přirozený účinek a zvýšený komfort pacienta
– vysoký standard bezpečnosti
– pomalá biologická degradace a dlouhodobý účinek 

Alium h28

– vysoká koncentrace kyseliny hyaluronové, vysoká flexibilita
– optimální reologické vlastnosti zajišťující přirozený efekt
– vysoký standard bezpečnosti
– pomalá biologická degradace a dlouhodobý účinek