Close
Profesionln kosmetika REGISTRACE FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

HUBNUTÍ


… zdravé a rychlé hubnutí 

… pod odborným dohledem 

… bez pocitu hladu 

… na úkor tukové tkáně 

… rychlé a zaručené úbytky hmotnosti

Zkuste rychlou a účinnou metodu na redukci tukových depozit

Do plavek během krátké doby a neoperační metodou Vám pomůže nová neoperační metoda, která umí redukovat množství tukových buněk. 

Redukce i větších lokalit biologickou liposukcí během jednoho ošetření. 

Cena je stanovena během konzultace, odvíjí se od velikosti ošetřované oblasti. 

Konzultace je nezávazná, konzultuje se především vhodnost této metody pro Váš estetický nedostatek. 

Případně možnost jiné neinvazivní metody. 

Biologická liposukce NATINUEL je rychlé řešení pro modelaci tvarů. 

Vhodné pro redukci oblasti břicha, ale i jiných specifických částí těla, jako ruce, oblasti kolen, podbradek.  Vynikajících výsledků dosahujeme  i u větších ploch, například stehna, v kombinaci s novinkou na trhu, systémem Tei, který pracuje na principu integrované termální elektrostimulace a umí doslova zacvičit s celým tělem. 

U nás zhubne každý. 

Rychlý termín pro Vaši konzultaci:  777-500-820

OBJEDNAT SE

Jarka Vitoušová

Odborník se zdravotní akreditací
Konzultace a diagnostika každé pondělí.
Konzultace, která zahrnuje měření a doporučení bez nutnosti nákupu.
Během této 40 minutové konzultace je možné i zkonzultovat jiné metody hubnutí.
Cena: 500 Kč
Rezervace termínu: +420-608-811-891

KONCEPT HUBNUTÍ NATINUEL INSTITUT


3 PILÍŘE PRO KONKRÉTNÍ UDRŽITELNÉ KŘIVKY A TVARY TĚLA 

1. pilířem je rychlá pomoc každému, kdo to myslí vážně, nemá zdravotní komplikace a potřebuje za pochodu a to často při náročném denním harmonogramu. Řízené hubnutí, které se dá zvládnout a funguje.

2. pilířem je stabilizace váhy stabilizací životního stylu, tedy především změnou stravovacích návyků. Nemůžeme Vás naučit jak klidněji a pomaleji žít, ale můžeme Vás upozornit na úskalí a vlivy, které negativně ovlivňují Vaše zdraví. Během rychlé a chutné redukce dietou se naučíte jak přistupovat ke stravování. Probereme možnosti a rituály, kterými se řídí stravování Vaší rodiny. Zafixujeme si doporučení, která Vás budou posouvat bez stresu dál a pár zásadních pravidel, které je třeba respektovat, aby se dosažená váha udržela napořád.

3. pilíř je využití nejnovějšího výzkumu a cesty, kdy se modeluje tělo, tak aby se zbavilo tukových depozitů, které pacienta trápí. Pokroková a evoluční metoda biologické neinvazivní, tedy neoperační biologické liposukce, pomůže zredukovat trvale tukovou tkáň, kde si pacient přeje. Tuto  injekční metodu provádí lékaři.

REDUKCE DIETOU

Redukce dietou je moderní, velmi praktický způsob jak rychle zhubnout.

Jedná se o 2 – 4 týdenní stravovací plán, který si pacient odnese v tašce  s jednoduchým návodem, kdy, co a jak konzumovat. Rychlá pomoc při hubnutí s výrazným úbytkem nesmí ohrozit zdraví, má být přechodem k pochopení správné skladby potravin a její konzumace pro konkrétního člověka a má chutnat.

Stravovací plán podle MUDr. Rýce splňuje požadavky náročných klientů a je souhrnem 25 let zkušeností na trhu.

PRINCIP PŮSOBENÍ REDUKCE DIETOU

Jedná se modifikovaný půst.

Co by jste měli jako první vědět, že to neznamená hlad, naopak.

Během redukce dietou na principu modifikovaného půstu se velmi pohodlně a jednoduše navede tělo do stavu hubnutí, kdy redukuje z tukové tkáně. A to je rozdíl.

Běžná dieta, nebo redukce totiž mimo všechna rizika, ke kterým patří podvýživa, následný „jo-jo“ efekt a další, většinou redukuje ze svalů a až posléze z tukových depozitů.

Výsledky, o kterých právě čtete a to, že od počátku diety do první výrazné redukce (většinou 2 týdny) neztrácíte svalovou hmotu, ale tukovou. Toto se měří a sleduje na indepedanční váze, to je váha, které krom hmotnosti celkové, umí naměřit a zvážit hmotnost svalové hmoty a především hmotnost a podíl tukové tkáně, ta se během redukce sleduje.

Důležitým krokem je si tyto správné poměry a skladbu potravin osvojit pro běžný život. Pomůžeme Vám pochopit základní pravidla, které Vás udrží po váhovém úbytku po redukci a zafixují tak Vaši novou hmotnost.

MODELACE BIOLOGICKOU LIPOSUKCÍ

Bez ohledu na celkovou hmotnost se může lipomodelovat jakákoliv část Vašeho těla a to biologickou liposukcí. Tato nová metoda je výsledkem mnohaletého výzkumu a studií pana Dr. Guida Capparého a prof. Maurizia Cecarelliho. Jedná se o buněčnou apoptózu tukové tkáně, která má za následek redukci tukové tkáně i tam, kde se jinou metodou působit nedá. Více u biologické liposukce.