Close
Profesionln kosmetika REGISTRACE FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

ESTETIKA


V Natinuel Institutu neustále bádáme a sbíráme data. Pod vedením paní MUDr. Jany Eftimovské provádíme studie účinnosti a připravujeme podklady pro partnerská pracoviště lékařské divize NATINUEL MEDICAL DEVICES.

Před konzultačním výběrem získáváme vhodné kandidáty. Estetická dermatologie  ve spojení s plastickou chirurgií má dnes možnost Vám doporučit ideální kombinaci pro Vaši nedokonalost.  Dermatolog  po specifikaci Vašeho estetického nedostatku, s přihlédnutím k Vašemu věku, typu Vaší pleti a úkon, který jste ochotna podstoupit s ohledem na jeho náročnost, dobu rekonvalescence a další aspekty, které se zohledňují Vám během vstupní konzultace doporučí krátkodobý, nebo střednědobý plán, kdy Vám vysvětlí konkrétní možnosti a způsoby léčby. Zodpoví Vaše otázky.

FAT NORMALIZE

PRO BIOLOGICKOU LIPOSUKCI

JAK BIOLOGICKÁ LIPOSUKCE PROBÍHÁ?

Při zákroku samotném se do ošetřované oblasti injekčně vpraví látka Fat Normalize od Natinuel, kdy následně dochází k buněčné smrti tukových buněk. Buňka z těla odejde i s buněčnou stěnou a obalem, což je svým způsobem srovnatelné jedině s chirurgickým odstraněním. Samotný zákrok trvá 10 až 30 minut a první výsledky lze vnímat již po třech dnech.

MUSCLE NORMALIZE

PRO ANTI-AGING

TRIANGULIZACE OBLIČEJE – navracení trojúhelníku krásy

Nadpis slideru

Krátký výtah

Více zde