Partnerské weby

NOVINKA VE VLASOVÉ KOSMETICE JE BRAZISLKÝ KERATIN

Objevte převratnou novinku v péči o vaše vlasy. Brazilský keratin představuje revoluci ve vlasové péči. Proto je vlasová kosmetika obohacována o vzácné složky brazilského keratinu, aby vaše vlasy byly krásné a lesklé. Velmi vyhledávanou službou pro ženy je i suchá medicinální přístrojová pedikúra, která zachová dlouhou dobu krásné a hebké nohy.

OBYTNÁ AUTA A KARAVANY PRO BYDLENÍ NA KOLEČKÁCH

Mít tak svůj dům na kolečkách a moct bydlet každou chvilku jinde. No nebylo by to úžasné, řekněte. Kdysi to byl normální způsob života. Kočovní herci cirkusáci a i jiní obyvatelé planety jezdily sem a tam za obživou. Pravda ne v obytných vozech nebo karavanech jak je tomu dnes, ale měli maringotky, karavany anebo dřevěné vozy s plachtou tažené koňmi. Anebo ty karavany ty jsou zase na poušti a prohání se tam na velbloudech beduíni. Prý jsou nebezpeční, tak tam raději se svým novým obytným autem nepojedeme, co kdyby nám ho vzali. Zaparkujeme hezky na zahradě, sem žádní beduíni s karavany nepřijedou a nemusíme se obávat, že skončíme o žízni a hladu někde v poušti. Tak nám můžou být všechna ta obytná auta a karavany i s beduíni ukradená.

FILMOVÉ STUDIO A FILMOVÁ PRODUKCE

Pražské filmové studio a filmová produkce zajistí natočení i postprodukci, vytvoření námětu, napsání scénáře a dramaturgie. Filmové studio realizuje hrané filmy, dokumentární filmy, videoprezentace, instruktářní filmy, hudební videoklipy i natáčení módních přehlídek. Má také profesionální záznamovou techniku SONY XDCAM PMW EX3 s mikrofony RODE NTG3.

DOPLŇKY PRO KARAVANY, DOVOLENOU A KEMPING

Zažijte skvělou dovolenou v přírodě, pod stanem, v kempu nebo v karavanu. Nabízíme veškeré kempingové vybavení, od spacích pytlů, stany, příslušenství pro karavany, karimatky, ale i cestovní kufry, batohy a jiná zavazadla. Pokud ale sháníte doplňky a vybavení pro tuning, máme pro vás speciální nabídku tuningového eshopu, kde si můžete vybrat tuningové autodoplňky, dle svých představ.

POHÁDKOVÉ DŘEVĚNÉ HRAČKY

Do nové dřevostavby patří nepochybně dřevěné hračky . No a také nějaké ty dekorace a to nejenom do dětského pokoje. Dekorace si můžete dát třeba na chodbu nebo do obýváku. Všude se mluví o návratu k přírodě, je na čase se vrátit. Děti po návratu ze školy si můžou hrát ve svém dřevěném pokoji se svými dřevěnými hračkami a postavit z nich nový dřevěný pokoj pro své dřevěné kamarády. Dřevěné kostky, letadla, panáčci a panenky domečky i stromečky to vše ze dřeva pro děti i rodiče. Nic lepšího nenajdete, než sou dřevěné hračky a dřevěné dekorace do dětského pokoje . Jedině snad dřevěné děti.

PENZION BEROUNKA S LEVNÝM UBYTOVÁNÍM ZA 130 KČ

Hledáte klidné prostření pro vaši dovolenou? Navštivte lokality berounsko, křivokládsko nebo Karlštějn. Příjemný penzion Berounka nabízí levné ubytování na Berounce pro všechny nenáročné klienty, včetně celodenního stravování. Více informací nelaznete na webu www.penzion-berounka.cz

KUCHYŇSKÉ LUSTRY A LED PÁSKY POD KUCHYŇSKOU LINKU

Zařizujete novou kuchyň? Pro stropní osvětlení použijte moderní závěsné lustry do kuchyně, pod kuchyňskou linku zas efektní barevné nebo bílé LED pásky pod kuchyňskou linku.

VŠE PRO DĚTSKÉ POKOJE - DŘEVĚNÉ HRAČKY I BAREVNÉ DŘEVĚNÉ DEKORACE

Kvalitní a bezpečné dřevěné hračky a dekorace do dětského pokoje jsou vyrobeny z nezávadných materiálů za použití ekologických barev. Dřevěné dračky pozitivně rozvijí motorické schopnosti vašeho dítěte.

LED PRO EKOLOGII

Ekologické úsporné osvětlení a vytápění je dnes velmi probíráno. Dříve se topilo jen dřevem a svítilo svíceni. Dnes je návrat k ekologickému topení a ekologické kotle na dřevo a biomasu mají zelenou. Podporuje je i mnoho státních projektů jako je Zelená úsporám a další dotace. Výrazně se snižuje i úspora energie, a to hlevně volbou vhodných žárovek tzv. spořivek. Úsporné led osvětlení, které zajistí led žárovky, led pásky, ušetří až devadesát procent elektrické enelgie. V led osvětlení a ekologických kotlých je budoucnost.


KREATIVNÍ GRAFICKÉ STUDIO

Naše grafické studio je vesmírně šikovné a kreativní, proto nabízí moderní kreativní grafiku reklamních a firemních tiskovin nebo grafické zpracování venkovní reklamy jako jsou třeba polepy aut nebo billboardy. A protože je naše grafické studio i všehoschopné, úmí nafotit i reklamní a produktové fotografie. A pokud se vám zdá, že samochvála smrdí, rozdáme vám plynové masky.


CORPORATE IDENTITY A JEDNOTNÝ VIZUÁLNÍ STYL PRO FIRMY

Chcete zpracovat moderní vizuální styl firmy? Svěřete se odborníkům na corporate identity a oslovte naše grafické studio. Zpracujeme váš vizuální styl vždy na tělo vaší firmy srozumitelný vašim klientům od loga společnosti, webdesignu, vizitek a jiných merkantilních tiskovin, venkovní reklamu a reklamní tiskoviny až po internetové reklamní bannery a fotobanku.


TVORBA INTERNETOVÝCH OBCHODŮ A PRONÁJEM E-SHOPŮ

Využijte naší mimořádné nabídky a rozjeďte své podnikání s on-line prodejem již od 295 Kč měsíčně. Neplaťte drahé nájmy za kamenné krámy, postavíme vám eshop a můžete prodávat s námi. Naše internetové studio nabízí pronájem e-shopů pro vaše podnikání. Tvorba internetových obchodů neznamená vždy jen instalace šablon. My šablony nepoužíváme, vždy vytváříme moderní webdesign eshopů na tělo vaší firmy.


REKLAMNÍ AGENTURA PRO TVORBU REKLAMY

Chcete originální reklamnu? Chcete originální a výstižný slogan? Chcete vymyslet a navrhnou reklamní kampaň pro váš produkt? Naše reklamní agentura vše vymyslí a zrealizuje. Reklamní studio a jeho tvorba sloganů vás osloví.


TVORBA LOGA

Kvalitní značka splečnosti je základem dobré corporate identity. Tvorba loga a grafického manuálu logotypu je jednou z hlavních činností našeho grafického studia. nebojte se nás oslovit. Moderní logo vystihující činnost vaší firmy osloví i vaše budoucí klienty.


EKOLOGICKÉ KOTLE A BOILERY

Nové ekologické kotle a boilery uleví vašemu rodinnému rozpočtu. V dnešní době je široká nabídka kotlů a boilerů a nalternativní zdroje  - např. kotle na biomasu, dřevo nebo pilinové pelety. I dnešní boilery nemusí být vždy jen na elektřinu. Bohatá nabídka je dnes i ve výběru topných těles. Designové moderní, barevné nebo klasické radiátory jsou k dostání v mnoha variantách. Navštivte obchod www.kotle-boilery.cz a vyberte si ještě dnes.  


CATERING A RAUTY NEJEN PRO FIRMY

Cateringová a rautová společnost CENTRUM OSLAV Předotice zajistí catering pro svatby vašich snů u vás doma nebo na zámku a připravi chutný raut podle vašich představ (rauty i švédské stoly). Bistro mls v Blatné nabízí rozvozy jídel do domácností, institucí nebo firem. Zavolejte nám na telefon 723 659 908.


ORIGINÁLNÍ DÁRKY PRO POTĚŠENÍ A PŘÍRODNÍ KOSMETIKA PRO RADOST

Navštivte náš obchod ORIGINÁLNÍ DÁRKY A PŘÍRODNÍ KOSMETIKA v Praze v Mánesově ulici nebo on-line na adrese www.originalni-darky-etno.cz. Najdete zde produkty z přírody: přírodní kosmetika, konopná kosmetika, potravinové doplňky. Nebo originální dárky ruční výroby: etno hudební nástroje, vlněné výrobky, originální nástěnné hodiny nebo originální šperky.


KOSMETIKA PRO KOSMETICKÉ SALONY PRO PROFESIONÁLNÍ PÉČI O PLEŤ A TĚLO

Seznamte se s kosmetikou Natinuel. Natinuel je profesionální kosmetika pro kosmetické salony, která zajistí dokonalou péči o pleť za použití nejnovějších technologií v kosmetice. Kromě prodeje kosmetických produktů nabízíme i účinné přístroje pro kosmetické salony. Více na webu www.natinuel.cz


VŠE OKOLO KONOPÍ V ESHOPU CANAPÍNO

Pokud hledáš vodní dýmky, semínka konopí, knížky o pěstování konopí, hnojiva, originální dárek jako konopná kosmetika musíš navštívit náš eshop plný trávy. Konopný obchod Canapíno tě mile překvapí svou konopnou nabídkou.


KVALITNÍ PONOŽKY ZE 100% BAVLNY

Pro teplo na nožky, navlíkni ponožky. Široký výběr dámských, pánských i dětských ponožek naleznete na webu BAVLNĚNÉ PONOŽKY. Firma NOVUMTEX zde nabízí sortiment. zimní ponožky, dětské ponožky, dámské ponožky, pánské ponožky, podkolenky, kotníkové ponožky nebo zdravotní ponožky. Veškeré ponožky jsou vyráběné s moderními vzory s využitím nanotechnologií.

OBJEDNÁVKY:
00420
774-990-690

PORADNA
PRO KOSMETOLOGY:

00420
777-500-820

E-MAIL:
info@natinuel.cz
Copyright © 2017 NATINUEL
výhradní dodavatel Natinuel pro ČR a SKNavštivte
nás
na Facebooku