Mimořádné výsledky

Mimořádný efekt, který přináší Natinuel?

Natinuel je první značka, kompletně bioceutická, zavádějící na trh s krásou koncepci interaktivity. Nový výzkum proti stárnutí pokožky INTERACTIVE P 63.

V centru bádání Natinuel je „POKOŽKA


Základem cílené léčby je znát všechny faktory, které stárnutí podporují a urychlují. Autorizované instituty péče o pleť s bioceutiky Natinuel  pečují o Vaši pleť komplexně  a s mimořádným efektem v oblasti profesionálně prováděné kosmetiky.

Klienti oceňují produkty domácí řady Natinuel na tělo i tvář. Pro blokaci volných radikálů, nebo zaléčení dermatózy, i jiných hraničních  stavů pleti jsou bioceutika Natinuel s domácí řady, účinná ve všech třech vrstvách pokožky, specifickými produkty navracející pokožce její přirozené vlastnosti.

kosmetika

kosmetika

Natinuel produkty jsou hypoalergenníZásadní změnu přináší kosmetika nové generace Natinuel v péči o pleť po 30. roku života. Nový výzkum proti stárnutí pokožky u pleti starší. Novou cestu přínosnou v omlazení u pleti s výraznými příznaky stárnutí jehož příčinou je převážně pokles hormonální hladiny.

Natinuel ošetření používající AHAs komplexy a další důležité substance posouvají peelingová ošetření za hranici dnes již dostupných produktů.

Natinuel peeling je základní profesionální metoda pro ošetření pokožky postižené chrono a fotostárnutím.

Natinuel peeligové produkty jsou unikátní svým složením a působností, bezpečnou aplikací, okamžitým účinkem.

Natinuel je jediná profesionální řada certifikovaná ochrannou značkou AMIA.OBJEDNÁVKY:
00420
774-990-690

PORADNA
PRO KOSMETOLOGY:

00420
777-500-820

E-MAIL:
info@natinuel.cz
Copyright © 2017 NATINUEL
výhradní dodavatel Natinuel pro ČR a SKNavštivte
nás
na Facebooku