2013kosmetika

NATINUEL JE ZAMĚŘEN NA KŮŽI


Vnímá metabolismus komplexně a udržuje jeho rovnováhu. O výběru ošetření, které budete aplikovat při profesionálním ošetření rozhoduje odborník, který po zaškolení do systému Natinuel posoudí do jaké skupiny zákazník patří. Je pleť postižena hypotroficky, nebo hypertroficky? Jednoduché rozlišení podle Natinuel diagnostiky.  Stáří pleti? Všichni stárneme. Víte ale, že při účinném omlazování pleti je správná indikace ošetření na základě projevů stárnutí pokožky, které pleť vykazuje? Převažují projevy chrono stárnutí, nebo fotostárnutí? 

 Bioceutika jsou výrobky, jejichž síla,  potenciál a jedinečnost je odlišují od jiných estetických výrobků. Výroba produktů Natinuel a jejich reálná hodnota je podložena skutečným vědeckým výzkumem  a v konfrontaci jak s laiky, tak s lékaři svou účinností a  kvalitou nezvratná. Bioceutický produkt je výrobek nové generace vysoké dermatologické aktivity. Používají se pouze látky, u kterých je prokázána vědecká účinost a jejichž biochemický mechanismus působí na různé typy kožních buňek. Bioceutika jsou schopny selektivně působit na různé strukturální změny v celém orgánu kůže a v podkoží.

V ČR touto dobou již pracuje 134 Beauty Expertů, jejichž klienti oceňují změnu stavu jejich pleti, odborníci pak prohlubování vědomostí na pravidelných setkáních. OBJEDNÁVKY:
00420
774-990-690

PORADNA
PRO KOSMETOLOGY:

00420
777-500-820

E-MAIL:
info@natinuel.cz
Copyright © 2017 NATINUEL
výhradní dodavatel Natinuel pro ČR a SKNavštivte
nás
na Facebooku