Záněty pokožky

Záněty pokožky ovlivněné i dalšími aspekty, mají za následek i rozvoj  kuperózy. Záněty nejsou pouze bakteriálního původu, zánětem reagují citlivější i normální pleti,které nemají tu správnou ochranu proti agresivnějšímu prostředí ve kterém žijeme. Jedná se o rozšířený estetický problém. Důležité je tento stav nepodcenit, jelikož se v některých případech může rozvinout do dermatózy známé jako rosacea, nebo-li růžovka.

kosmetika

Mimořádně citlivé pleti, které snadno rudnou, jsou poměrně často náchylné na tyto kožní projevy.

Zánětlivá reakce je základní mechanismus našeho imunitního systému. Za normálních okolností se pomocí  přenašeče chemokinu aktivuje biochemická reakce, která potlačí infekce a  podráždění. Tato první reakce na škodlivé látky se nazývá akutní zánět s následným zarudnutím, otoky a podrážděním. Porušení tohoto systému vede někdy k prodloužené reakci přecházející do následného chronického zánětu. Chronický zánět urychluje proces stárnutí pokožky, zvyšuje produkci volných radikálů a podněcuje postupnou destrukci normálních buněk. Bohužel tato situace vytváří nepříznivý cyklus, jelikož stárnutí samo o sobě zvyšuje také chronický zánět. Jak můžeme tento cyklus zastavit a vrátit do našeho imunitního systému pořádek?

Na komplikovaný problém, přináší Natinuel komplexní a jednoduché řešení.
Profesionální ošetření bioceutiky Natinuel v kombinaci se specifickou domácí péčí z domácí řady Natinuel cíleně, rychle a efektivně umí:

kosmetika Zvyšovat práh tolerance citlivé pleti
kosmetika Snižovat velikost reakce pokožky na různé stimuly
kosmetika Snižovat velikost reakce nervových zakončení kůže
kosmetika Omezovat pocity bolesti a nepohodlíOBJEDNÁVKY:
00420
774-990-690

PORADNA
PRO KOSMETOLOGY:

00420
777-500-820

E-MAIL:
info@natinuel.cz
Copyright © 2017 NATINUEL
výhradní dodavatel Natinuel pro ČR a SKNavštivte
nás
na Facebooku