Základní faktory stárnutí

Například chronické zanícení, snížení hladiny estrogenů a jiné, méně známé. Mezi nejznámější patří volné radikály. O všem se naučíte na přednáškách Natinuel vedené předními odborníky na anti-aging problematiku.Víte, že z posledních výzkumů vychází nová terminologie v problematice volných radikálů? ROS RNS RCS?

Natinuel využívá jednoznačné vědecké odpovědi na blokaci těchto nově definovaných destruktivních účinků volných radikálů.

kosmetika

V každodenní domácí péči proti působení volných radikálů nasazujeme antioxidanty, denně slýcháme v reklamách o krémech s antioxidačním účinkem, nazývají se i antioxidačními krémy, ale!'

Je důležité vědět, že antioxidační krém, aby úspěšné působil proti volným radikálům, musí být komplexní antioxidační krém, který působí blokaci ROS RNS i RCS. Jediný, na trhu momentálně dostupný je DEFEND PLUS z Natinuel domácí řady. Víte o jiném bioceutickém produktu stejného účinku? Jde nám o účinek, pokud nebojujeme proti všem volným radikálům současně, není to efekt, který potřebujeme pro pokožku, pokud je naším cílem prevence, ochrana a „trvalé“ omlazení pleti.
Pouhé prohlášení, že krém obsahuje složky, které mají antioxidační účinek, je zavádějící. Pokud nejsou v konkrétní kombinaci a specifické koncentraci, nemají žádný opravdový účinek proti volným radikálům.OBJEDNÁVKY:
00420
774-990-690

PORADNA
PRO KOSMETOLOGY:

00420
777-500-820

E-MAIL:
info@natinuel.cz
Copyright © 2017 NATINUEL
výhradní dodavatel Natinuel pro ČR a SKNavštivte
nás
na Facebooku