Dotazy

Zajímají vás fakta o kosmetice? Naši odbodníci rádi zodpoví vaše dotazy. 
Napište nám

Z důvodu neporušení osobních údajů, neuvádíme celá jména, ani jiné údaje k Vaší osobě, bez Vašeho písemného souhlasu. Stejně tak neodpovídáme, pokud si to výslovně nepřejete v online diskuzi, ale formou odpovědi na Váš uvedený email. Na Vaši otázku odpoví podle tématu, lékař, kosmetoložka, produktový specialista, nebo specialista na obchod.
Děkujeme za pochopení.kosmetika
Dobrý den, pochopila jsem, že Natinuel je něco nového a vyjímečného, jsem ale kosmetička na malém městě, a nevím jestli si ošetření Vašimi produkty budou moji zákazníci dovolit, nikde jsem nenašla ceník. Děkuji

Odpověď:
Vážená Hanko, Natinuel ošetření si může dovolit opravdu i zákaznice salonu na malém městě. Ceníky bohužel na stránkách vystavit nemůžeme, ale obratem Vám je zašleme po registraci na našich stránkách… Budete příjemně překvapena. Natinuel produkty mají svou cenu,  na základě cen kvalitních substancí z kterých jsou vyrobeny, ale na trhu je spousta značek kosmetických produktů, které jsou dražší.

kosmetika
Mám dermatitidu, zkouším vše  a nic nepomáhá, přechod na tváři k vlasům a potom na rukou a někdy na stehnech, co by jste mi poradila?

Odpověď:
Dobrý den, cleanser 5% na přípravu pleti z domácí řady na přípravu pleti, lokálně home rose sérum z domácí řady a při projevech na těle stabilizovat sprejovým produktem OZON. O přesném postupu aplikace by Vás měla poučit Vaše kosmetička, která s materiály Natinuel pracuje a také Vám domácí péči prodá. Pokud napíšete z jakého jste města, pošlu Vám konkrétní adresu, kde Vás profesionálně ošetří a kde si můžete také produkty z domácí péče zakoupit.

kosmetika
Velmi děkuji jsem ze Strakonic

Odpověď:
Výborně, mám pro Vás dobrou a výbornou zprávu. Ta dobrá je, že ve Strakonicích jednáme o výhradním zastoupení značky Natinuel v salónní péči, takže již brzy budete mít možnost užít si péči Natinuel přímo ve Vašem bydlišti, a ta výborná zprává je, že v Písku, což je kousek od Strakonic je výhradní salon Madmazel, www.salonmadmazel.cz, kde pracují již delší dobu s bioceutiky Natinuel a můžete se na ně s důvěrou obrátit. Srdečně zdravím

kosmetika
Dobrý den, prosím o informaci, zda je možno vaši kosmetiku zakoupit volně. Jsem již v důchodovém věku /65/ - dopřeji si občas luxus navšívení kosmetického salonu. Po návštěvě kosmetiky jsem zjistila,že vaše výrobky jsou přesně to,co má stárnoucí pleť potřebuje,proto bych ráda zakoupila výrobky,které bych mohla používat denně. Děkuji za odpověď. Eva S.

Odpověď: 
Dobrý den, děkujeme dotaz, jsme rádi, že jste objevila to nejlepší pro Vaši pleť napište prosím na můj osobní e-mail: natinuel@centrum.cz, kam chodíte ve Vašem bydlišti na kosmetiku, zkusíme nakontaktovat Vaši kosmetičku a zahájit s ní spolupráci u ní by jste si případně mohla zakupovat krémy na domácí péči, náš způsob prodeje je realizován přes kosmetoložky, odborníky, kteří znají Vaši pleť a vyberou pro Vás ten nejvhodnější, předpokládám, že jste byla na ošetření někde daleko od Vaší lokality, nejspíše na dovolené? S pozdravem Marcela B.

kosmetika 
Dobrý den, ano bylo to v Praze, ošetření bylo úžasné, paní kosmetoložka skvělá, ale doporučila mi krém proderm, ale neměla ho k zakoupení, já bydlím v Liberci a do Prahy se dostanu málokdy, jméno a telefon mojí paní kosmetičky jsem Vám poslala na Váš mail, moc děkuji a zdravím, krémy si tedy budu moct zakoupit u své kosmetičky ano? Eva S.
 
Odpověď:
Dobrý den, děkuji už jsme Vaší kosmetičce zaslali podklady a co nejdříve ji navštíví obchodní zástupce, pokud by nenavázala spolupráci, odkážeme Vás na jiný salon v Liberci kde si krémy můžete zakoupit, moc děkujeme a srdečně zdravíme do Liberce. Marcela B.
 
kosmetika 
Dobrý den, chtěla bych Vám nabídnout spolupráci jsem celoživotní ekzematik a posledních 15 let jsem cíleně zkoušela svojí pleti, hlavně v oblasti obličeje ulevita a zlepšit její stav, komplexním přístupem vnitřního i vnějšího léčení, spojením lékařského přístupu, ale i pro mne velmi blízského energetického působení. Vedla jsem si myslím dobře, samozřejmě jsem musela natrefit i na Natinuel, který jsem si vyhledala sama pod heslem kosmetika pro salóny, dovolím si říct že snad všechny dostupné kvalitní materiály znám, po prvním ošetření s Vašimi materiály řadou na problémy jaké mám j á, zapoměla jsem jak jí paní kosmetička jmenovala se stal zázrak, něco neuvěřitelného. Jsem  domluvená na kůru a mám objednané krémy, potřebuji jich více, ale chci Vám nabídnout službu modela a zveřejnit stav mojí pleti pro Vaše potřeby, aby i jiní, kterých je hodně, získali informace o něčem opravdu vyjímečném. S přáním mnoha úspěchů Judr.Hana Š. 

Odpověď:
Dobrý den, moc děkuji za krásný email a Vaší nabídky si velmi vážíme a chceme ji využít, spokojený klient a studie na něm je tou nejlepší vizitkou pro naše produkty a potvrzením našich slov na stránkách Natinuelu. Z osobního emailu Vám napíšu návrh dalšího postupu. Ještě jednou děkuji a přeji krásný víkend. Marcela B.OBJEDNÁVKY:
00420
774-990-690

PORADNA
PRO KOSMETOLOGY:

00420
777-500-820

E-MAIL:
info@natinuel.cz
Copyright © 2018 NATINUEL
výhradní dodavatel Natinuel pro ČR a SKNavštivte
nás
na Facebooku
kosmetika

nová moderní kosmetika pro kosmetické salony